Het Specification Team

/Local/NL/OW2.0/assaabloy.nl%202.0/aanl%20Beeldbank%202.0/BIM/assa-abloy-specification-and-bim-contact-call-to-action.png

Het Specificatie team van ASSA ABLOY Nederland adviseert u bij de keuze van producten en biedt voor elk type deur een oplossing die voldoet aan alle behoeften van veiligheid en gebruiksgemak voor de eindgebruiker.

Wij bieden oplossingen aan architecten, bouwbedrijven en eindgebruikers en dit bij de ontwikkeling van de deurspecificaties tot de uitvoering van de bouw.We willen u helpen de juiste oplossingen te vinden voor uw klanten, u tijd besparen door u te voorzien van onze uitgebreide specificatie documentatie en u ervan verzekeren dat u de juiste keuze heeft gemaakt voor uw project.

Wenst u meer te weten te komen over onze diensten? Ontdek de voordelen!

Maak een afspraak met iemand van ons team:

Alexandra

Alexandra Quix

Building Projects Director BENELUX

E-mail: Alexandra.Quix@assaabloy.com

Tel.: +32 (0) 2 247 79 11  

Marc

Marc Ameryckx

BIM Manager BENELUX

E-mail: Marc.Ameryckx@assaabloy.com

Tel.: +32 (0) 2 247 79 11

 

Luc

Lucien van Schijndel

Building Projects Manager

E-mail: Lucien.Vanschijndel@assaabloy.nl

Tel.: +31 6 53717374


Sharon Douglas

Project Adviseur

E-mail: Sharon.Douglas@assaabloy.nl

Tel.: +31 6 51901953 

Jules

Jules Retera

Project Adviseur

E-mail: Jules.Retera@assaabloy.nl

Tel.: +31 6 30353638

Abe

Abe Glazema

Project Adviseur

E-mail: Abe.Glazema@assaabloy.nl

Tel.: +31 6 224 044 57

Youri

Youri Van Kan

Project Support Team

E-mail: Youri.vankan@assaabloy.nl

Tel.: +31 88 639 46 48


Rob Van Iersel

Project Support team

E-mail: Rob.Vaniersel@assaabloy.nl

Tel.: +31 88 639 46 41